درباره ما | 09133103624  32239478-031 

سبد (0)

راکت بدمینتون لینینگ مدل Windstorm Nano 74 Professional

راکت بدمینتون لینینگ مدل Windstorm Nano 74 Professional
تماس بگیرید
09133103624

راکت های بدمینتون Windstorm به راحتی قابل چرخش هستند و قدرت و کنترل عالی را برای بازیکنانی که در حال توسعه مهارت های بدمینتون و تکنیک های تاب راکتی خود هستند ایجاد می کنند.

بازدید:
111 نفر
وزن : 74 گرم
زه کشی شده؟ : خیر
تحمل زه کشی‏ : 24-30 lbs
اتصال فریم و میله : یکپارچه
همراه با کاور؟ : بله
مورد استفاده : ورزش بدمینتتون
ویژگی های تخصصی : اورجینال
توضیحات کامل

راکت بدمینتون لینینگ مدل Windstorm Nano 74 Professional

راکت بدمینتون Windstorm 74 بر روی پلتفرم فناوری Windstorm ساخته شده است و یک راکت فوق‌العاده با وزن فوق‌العاده سبک با قابلیت کشش رشته بالا برای بازیکنانی است که از زمان واکنش سریع و سرعت چرخش سریع لذت می‌برند. راکت های بدمینتون Windstorm به راحتی قابل چرخش هستند و قدرت و کنترل عالی را برای بازیکنانی که در حال توسعه مهارت های بدمینتون و تکنیک های تاب راکتی خود هستند ایجاد می کنند.
فن آوری های محصول

  • TB NANO فناوری نانومتر فیبر کربن و رزین را با دقت بیشتری ترکیب می‌کند که خاصیت ارتجاعی، پایداری و دوام بهتری را ارائه می‌دهد و ضربه‌ای قوی‌تر را برای شما به ارمغان می‌آورد.
  • شفت UHB تکنولوژی پیشرفته همراه با داده های واقعی جمع آوری شده از تمرین بازیکن، عملکرد شفت را از طریق بهبود مستمر بهینه می کند. شفت راکت با نقطه خم شدن جلو انجام می شود، که تا حد زیادی عملکرد ضربه را بهبود می بخشد.
  • سیستم پرتو AeroTec بر اساس آیرودینامیک، پشتیبانی از محاسبات پیشرفته و داده های تمرینی جمع آوری شده، فریم های راکت دارای ضریب درگ بسیار کم و شدت بالا هستند تا عملکرد بازیکنان را در ضربات مختلف فعال کنند.
  • قاب پویا-بهینه نقطه شیرین به سمت بالا گسترش می یابد و نقطه ضربه بالاتر منتقل می شود. منطقه دفاعی موثر برای ضربه های شدید با فریم پویا-بهینه بزرگ شده است. سرعت ضربه به طور قابل توجهی با پهن شدن ناحیه رشته و افزایش قدرت جهش بهبود می یابد.
  • شفت باریک با کشش بالا Li-Ning طراحی شفت باریک با قطر 7.0 میلی متر را با مواد الاستیک منحصر به فرد و کاردستی ساخته است که به طور موثر عملکرد برگشت و ضد پیچش را متعادل می کند، قدرت را به دقت انتقال می دهد و قصد بازیکن را منعکس می کند.
نظرات

نوشتن دیدگاه

با توجه به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با یادآوری نقاط قوت و ضعف، ما را در این امر یاری فرمایید.
چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.


Company MAXXmarketing GmbH
بدمینتون اصفهان

 آدرس: اصفهان - خیابان آمادگاه - جنب هتل عباسی اصفهان - مجتمع گلدیس - مقابل تالار بدمینتون اصفهان - پلاک 57