درباره ما | 09133103624  32239478-031 

سبد (0)

زه بدمینتون سون مدل BG 65

تماس بگیرید
09133103624

«زه راکت بدمینتون سون» مدل «BG 65» یکی از بهترین زه‌ها برای بازیکنانی است که می‌خواهند ضربات قدرتی بیشتری بزنند. برای ورزش بدمینتون استفاده از راکت و توپ مناسب اهمیت زیادی دارد. ضخامت زه راکت یونکس 0.7 است.

بازدید :
299 نفر
رنگ : 6 رنگ مختلف
مورد استفاده : ورزش بدمینتتون
ویژگی های تخصصی : اورجینال
توضیحات کامل

زه بدمینتون سون مدل BG 65

«زه راکت بدمینتون سون» مدل «BG 65» یکی از بهترین زه‌ها برای بازیکنانی است که می‌خواهند ضربات قدرتی بیشتری بزنند. برای ورزش بدمینتون استفاده از راکت و توپ مناسب اهمیت زیادی دارد. ضخامت زه راکت یونکس 0.7 است. این ضخامت مناسب باعث می‌شود که زه از کشش مناسبی در زمان ضربه‌ به توپ برخوردار باشد. در نتیجه بعد از برخورد توپ به زه با قدرت بیشتری به توپ ضربه زده و توپ با سرعت به زمین حریف منتقل می‌شود. به‌علاوه کسانی که بدمینتون را بصورت حرفه‌ای بازی می‌کنند با کنترل بیشتری به توپ ضربه می‌زنند. «زه راکت بدمینتون یونکس» مدل «BG 65» با برخورداری از ضخامت مناسب انتخاب سنجیده‌ای برای راکت بازیکنانی است که می‌خواهند یک بازی حرفه‌ای را به نمایش بگذارند.

 

نظرات

نوشتن دیدگاه

با توجه به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با یادآوری نقاط قوت و ضعف، ما را در این امر یاری فرمایید.
چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.


Company MAXXmarketing GmbH
بدمینتون اصفهان

 آدرس: اصفهان - خیابان آمادگاه - جنب هتل عباسی اصفهان - مجتمع گلدیس - مقابل تالار بدمینتون اصفهان - پلاک 57