درباره ما | 09133103624  32239478-031 

سبد (0)

برنده شدن در بازی بدمینتون

بخش1

با افزایش قدرت بدنی می توانید در بازی بدمینتون برنده شوید

 1. برنده شدن در بازی بدمینتون
  1
  برای برنده شدن در بازی بدمینتون باید سرعت خود را بهبود ببخشید
  جابه جایی سریع در زمین بدمینتون بسیار مهم است. اگر واقعاً می خواهید در بازی بدمینتون برنده شوید، باید  تمرین کنید. دویدن و پیاده روی هفتگی می تواند پاهای شما را قوی کند. 
  • برای بهبود سرعت و عملکرد پاها می توانید در زمین سایه (shadow) بازی کنید. از یک شریک بخواهید که نقاط مختلف زمین را صدا کند (مثلاً "عقب چپ"). به آن نقطه حرکت کنید که گویی در یک مسابقه واقعی هستید. چند دقیقه روی این تمرین کار کنید و سپس تغییر دهید. شاهد بهبود سرعت خود خواهید بود.
   
   
 2. برنده شدن در بازی بدمینتون
  2
  نحوه ایستادن در زمین بدمینتون
  موفقیت و حرفه ای شدن در بدمینتون ارتباط بسیار زیادی با پا دارد. اگر کف پای پهنی دارید بدلیل چسبندگی آن با کف زمین بدمینتون نمی توانید شاتل بدمینتون را بخوبی برگردانید بنابراین  بجای اینکه کف پا کاملا روی زمین باشد، روی انگشتان خود جلو و عقب بروید ، در حالی که منتظر برگشتن یک ضربه هستید ، پاها را بالا و پایین ببرید و با حرکات ریز ، پاها را به عقب و جلو و پهلو حرکت دهید تا خود را در موقعیت قرار دهید تا ضربه را برگردانید. تنبل نباشید و دست خود را تا جایی که می توانید دراز کنید تا بتوانید شاتل بدمینتون را برگردانید - در عوض ، حرکات ریز را با پاها انجام دهید تا شاتل در بهترین موقعیت ضربه زدن قرار گیرد.
   
 3. برنده شدن در بازی بدمینتون
  3
  استفاده از یوگا برای بهبود انعطاف پذیری
  برای برگرداندن ضرباتی که به سختی می‌توان به آن‌ها رسید، به دامنه حرکتی خوبی نیاز دارید. برای بهبود این جنبه از بازی خود حداقل یک بار در هفته یوگا تمرین کنید. علاوه بر انعطاف پذیری، یوگا می تواند به شما کمک کند تا کنترل بهتر تنفس خود را یاد بگیرید و عملکرد کلی قلب و عروق خود را بهبود بخشد.
   
 4. برنده شدن در بازی بدمینتون
  4
  سعی کنید حرکت بک هند خود را ارتقا دهید
  اولین قدم برای یک بک هند مناسب شامل گرفتن صحیح راکت است. محل قرارگیری انگشت شست تفاوت اصلی بین ضربه بک هند و فورهند است. برای گرفتن بک هند، انگشت شست در امتداد دسته به سمت بالا قرار می گیرد و به سمت سر راکت اشاره می کند.
  نحوه گرفتن راکت بدمینتون در ضربه بک هند
  • برای اجرای یک ضربه بک هند در بازی بدمینتون با پشت خود به سمت جلوی زمین حرکت کنید و چشمان خود را روی شاتل نگهدارید (متمرکز کنید). به این ترتیب می توانید یک ضربه بک هند قوی اجرا کنید.
  • بازوی خود را نزدیک بدن نگهدارید تا زمان ضربه فرا برسد.
  • از یک حرکت مچ دست خود برای انتقال قدرت به شاتل استفاده کنید.
   
 5. برنده شدن در بازی بدمینتون
  5

  انواع مختلف سرویس را آموزش ببینید.
  هر کدام از انواع سرویس، عملکرد متفاوتی را انجام می دهند، برخی حریف شما را به عقب می برند در حالی که برخی دیگر آنها را مجبور می کنند نزدیک به تور بازی کنند. 

  انواع سرویس در بازی بدمینتون:
  1- سرویس بلند
  2- سرویس کوتاه
  3- سرویس درآیوی

  سرویس بلند در بدمینتون
  هدف از اجرای سرویس بلند این است که حریف را به عقب زمین کشیده و حمله احتمالی او را از بین ببرید. اما توجه داشته باشید که این نوع سرویس برای بازیکنان اسمش زن، پیشنهاد نمی شود و بهتر است از سرویس کوتاه استفاده کنید.
  چطور یک سرویس بلند در بازی بدمینتوتن اجرا کنم؟

  سرویس بلند در بدمینتون
  سرویس کوتاه علیه بازیکنان اسمش زن زده می شود چون در صورت زدن سرویس بلند حریف می تواند خود را سریع به شاتل رسانده و اسمش اجرا کند.
  فرستادن توپ با کمترین ارتفاع ممکن به زمین حریف نیاز به سالها تمرین و تجربه دارد.
  چطور یک سرویس بلند در بازی بدمینتوتن اجرا کنم؟سرویس  درآیوی در بدمینتون
  سرویس درآیوی سرویس کوتاه و برای غافلگیر کردن حریف مورد استفاده قرار می گیرد. هدف این سرویس، زدن سریع توپ با کمترین ارتفاع و حدی که قانون اجازه می دهد به منطقه خالی زمین، صورت حریف و یا بک هند ضعیف حریف می باشد. این سرویس را با بکهند هم میتوان زد. هدف شما این است که به حریف خود کمترین زمان را برای پاسخ دادن بدهید تا آنها را مجبور به اشتباه کنید. با این حال، این امکان وجود دارد که آنها سرویس را با دقت، و به همان سرعت، برگردانند و همان نوع واکنش را از شما خارج کنند. 
   
 
 
بخش2

با فکر و استراتژی بهتر می توانید در بازی بدمینتون برنده شوید

 1. برنده شدن در بازی بدمینتون
  1
  حریف خود را شناسایی کنید. 
  اگر می خواهید در بازی بدمینتون برنده شوید باید نحوه بازی حریف را شناسایی کنید.
  وقتی در حال بازی با یک حریف جدید هستید ، چه در یک مسابقه و چه در حین بازی دوستانه و با نحوه بازی او آشنا نیستید می توانید در حین گرم کردن، نقاط قوط و ضعف او را شناسایی کنید. شما باید به دنبال چند نکته اصلی باشید و از آنها در بازی بدمینتون تان استفاده نمایید:
  1- آیا حریف شما بیشتر یک بازیکن تهاجمی یا دفاعی است؟
  2- آیا فورهند یا بکهندش قوی است؟
  3- آیا حرکت پا او ضعیف است؟
  4- آیا ضربات حریف ناقص برمی گردد؟
   
 2. برنده شدن در بازی بدمینتون
  2
  حریف خود را وادار به حرکت در اطراف زمین بدمینتون کنید.
  همه ضربات خود را به یک مکان زمین حریف نزنید تا به این ترتیب حریف شما نتواند ضربات شما را پیش بینی کند. درعوض ، با زدن ضربات مختلف حریف خود را از سمت راست به سمت چپ زمین بدمینتون بکشید و همه چیز را با هم مخلوط کنید. حرکت دادن حریف از جلو به عقب زمین، حریف شما را خسته خواهد کرد.
  اطمینان حاصل کنید که بلافاصله بعد از زدن ضربات به مرکز زمین برمی گردید، این باعث می شود در حالی که موقعیت حریف از ثبات کمتری برخوردار است، آمادگی بیشتری برای ضربات برگشتی داشته باشید.
   
 3. برنده شدن در بازی بدمینتون
  3
  برای برنده شدن باید همیشه حرکت بعدی خود را برنامه ریزی کنید.
  یک بازیکن مبتدی فقط وقتی ضربه او از بالای تور عبور می کند خوشحال می شود. ولی  یک بازیکن حرفه ای می فهمد که یک بازی خوب بدمینتون مانند یک بازی شطرنج است. شما باید همیشه ضربه خود را عاقلانه بزنید تا حریف خود را دقیقاً به جایی که می خواهید باشد منتقل کنید تا بتوانید ضربه امتیاز آور تان را بزنید. حرکت بعدی خود را همیشه برنامه ریزی کنید و همیشه یک قدم جلوتر از حریف خود فکر کنید. 
 4. برنده شدن در بازی بدمینتون
  4
  حریف تان را مجبور کنید تا به سبک شما بازی کند.
  اگرنمی خواهید حریف تان در موقعیت اسمش قرار بگیرد او را در کنار تور نگهدارید، سرویس های کوتاه بزنید ، ضربات درآپ بزنید و هر کاری از دستتان برمی آید انجام دهید تا مطمئن شوید حریف شما نمی تواند در موقعیت اسمش قرار بگیرد. اگر در خط دفاع یا عقب راحت تر هستید ، سرویس ها بلند و ضربات به عقب زمین بزنید تا حریف شما فرصتی برای حرکت شما به سمت تور نداشته باشد. وقتی سبک بازی خود را انجام می دهید و از نقاط قوت خود حداکثر استفاده را می کنید، حریف کنترل خود را از دست خواهد داد.
   
 5. برنده شدن در بازی بدمینتون
  5
  به خود اجازه ندهید که ناامید یا از خود راضی شوید.
  اگر اعتماد به نفس تان را از دست بدهید، ممکن است مسابقه را ببازید. به خصوص مراقب باشید که اجازه ندهید این اتفاق در برابر حریفان نزدیک به سطح مهارت شما رخ دهد. با این حال، مطمئن شوید که مغرور یا از خود راضی نشوید. ممکن است توانایی حریفان خود را دست کم بگیرید و کمتر از سطحی که باید بازی کنید.

نوشتن دیدگاه

با توجه به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با یادآوری نقاط قوت و ضعف، ما را در این امر یاری فرمایید.
چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.


دیدگاه‌ها  

0 # سیاوش 1401-08-30 14:05
عالی بود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

آموزش بدمینتون

آموزش بدمینتون

مراحل آموزش بدمینتون آموزش بدمینتون شامل 3 بخش است: آموزش قوانین بدمینتون آموزش ضربه زدن در بدمینتون آموزش استراتژی های بدمینتون بازی بدمینتون را می توان با دو یا چهار بازیکن آموزش دید. زمانی که بتوانید توپ بدمینتون را از روی تور عبور دهید و حریف تان نتواند آنرا دریافت نماید امتیاز بازی را کسب نموده اید. بازی بدمینتون شباهت…

آموزش اسمش در بدمینتون

انواع اسمش در بدمینتون اگر بازی بدمینتون را فقط برای سرگرمی انجام می دهید نیاز چندانی به آموزش اسمش در بدمینتون ندارید! اما اگر می خواهید فراتر از این عمل کنید و بازی بدمینتون خود را ارتقاء دهید، ضربه اسمش در بدیمنتون، همان چیزی است که نیاز دارید. در بازی بدمینتون سه نوع اصلی اسمش وجود دارد: ضربه اسمش فورهند…

آموزش سرویس در بدمینتون

آموزش سرویس در بدمینتون در شروع هر رالی بدمینتون، بازیکن باید یک سرویس اجرا کند. بنابراین از آنجایی که سرویس ها بطور مکرر در هر رالی استفاده می شوند آموزش اجرای صحیح سرویس در بدمینتتون بسیار مهم است و مهم است که بدانید چگونه از تکنیک های مختلف سرویس استفاده کنید تا بتوانید حریف خود را تحت کنترل داشته باشید.…

آموزش بدمینتون حرفه ای

مراحل آموزش بدمنیتون حرفه ای 1 آموزش اصول بازی بدمینتتون 2 استفاده از نقاط ضعف حریف در بازی بدمینتون 3 تسلط بر تکنیک های پیشرفته بدمینتون بازی بدمینتون یک ورزش سرگرم کننده و جذاب است. برای اینکه در بازی بدمینتون حرفه ای شوید ، باید پاهایی چابک، تکنیک قوی و استراتژی خوبی داشته باشید. اگر با اصول بازی بدمینتون آشنا…

کلاس بدمینتون در اصفهان

بدمینتون جزء ورزش هایی می باشد که در نگاه اول آسان به نظر می رسد و از نظر کسانی که تا به حال به آن نپرداخته اند آسان است اما در واقع اینطور نیست بدمینتون قواعد خاص خود را دارد و نیاز است تا آنها را آموزش دید. سالن آموزشی بدمینتون اصفهان ، بدمینتون را در تمام سنین آموزش می…

آموزش بدمینتون دوبل

مراحل آموزش بدمینتون دونفره 1- آموزش قوانین سرویس در بازی بدمینتون دوبل 2- آموزش سرویس زدن در بدمینتون دوبل 3- آموزش قرارگیری بازیکنان در زمین بدمینتون دوبل (دونفره) بسیار شبیه به بازی بدمینتون انفرادی است، با این حال تفاوت های جزئی وجود دارد. با دانستن قوانین سرویس و نحوه اجرای ضربه ها می توانید از بازی بدمینتون دونفره لذب ببرید.…

آموزش بستن گریپ

نحوه بستن گریپ روی دسته راکت بدمینتون

نحوه امتیازدهی در بدمینتون

اگر در مورد نحوه امتیازدهی در بازی بدمینتون سردرگم هستید، نگران نباشید! فقط به یاد داشته باشید که هر بار که در رالی برنده می شوید یک امتیاز می گیرید و برای برنده شدن باید 21 امتیاز کسب کنید. علاوه بر این، هر بار که امتیاز می‌گیرید، زمین‌ سرویس را تعویض کنید(سرویس از راست به چپ یا از چپ به…

چگونه یک راکت بدمینتون خوب بخریم؟

آیا واقعا از بازی بدمینتون لذت می برید، اما راکت خود ندارید؟ برای شروع ورزش بدمینتون احتمالا اولین سوال شما این است که چگونه یک راکت بدمینتون خوب بخرم؟ راکت بدمینتتون یکی از مهمترین تجهیزاتی است که برای خرید آن باید دقت بسیار زیادی بخرج بدهید. راکت بدمینتون در حقیقت جزئی از بدن و دست بدمینتون باز محسوب می‌شود و…

نحوه ایستادن در زمین بدمینتون

بدمینتون یک ورزش رقابتی است. از یک راکت و یک شاتل (توپ بدمینتون)تشکیل شده است. این مقاله نحوه ایستادن در زمین بدمینتون را به شما آموزش می دهد. بخش1 نحوه ایستادن هنگام زدن سرویس در بدمینتون 1 برای اجرای سرویس، بهتر است پای چپ به جلو و پای راست به عقب باشد.اگر طبق تصویر بالا بایستید، و حریف تان سرویس…

نحوه برگزاری مسابقات بدمینتون

مسابقات بدمینتون موقعیتی را فراهم می آورد تا بازیکنان بدمینتون بتوانند با سایر تیم ها از باشگاه ها، مناطق یا حتی کشورهای دیگر بازی کرده و کسب مهارت کنند. سازماندهی مسابقات بدمینتون به برنامه ریزی خوب و بودجه نیاز دارد. مراحل مختلف برگزاری مسابقات بدمینتون 1 ابتدا با تیم های خود صحبت کنید تا علاقه افراد را بررسی کنید. شما…

مسابقه بدمینتون سون کاپ

مسابقات بدمینتون سون کاپ مسابقه اول تیم فسفری: "حمید رضا پورهاشمی" و "آرین ادیب نصب" تیم سفید: "یاسین ورزنده" و "دانیال مصطفوی" مسابقه دوم تیم سفید: "فرزاد شینی" و "بهروز شورشی" تیم سیاه: "علیرضا موذنی" و" محمد صاحب قرائنی" مسابقه سوم تیم سفید: "میلاد معروف" و "محمد دانشمند" تیم فسفری: "شاهین عبدالهی" و "مهدی حیدری" مسابقه چهارم تیم فسفری رو…

آموزش سرویس نیمه بلند در بدمینتون

حتی بازیکنان بدمینتون مبتدی نیز احتمالاً می دانند که یک سرویس توسط بازیکن در شروع بازی یا بعد از یک امتیاز انجام می شود. با این حال، سرویس نیمه بلند یا Flick Serve، سطح پیشرفته ای از سرویس است که می تواند حریف شما را از گارد خارج کند. برای اینکه بتوانید یک سرویس نیمه بلند موفق داشته باشید، باید…

برنده شدن در بازی بدمینتون

بدمینتون یک ورزش سرگرم کننده و یک انتخاب عالی برای ورزش کردن است. برنده شدن در بازی بدمینتون نیاز به تمرین جدی و ذهن قوی دارد. برای برنده شدن باید توانایی فیزیکی و همچنین توانایی تفکر استراتژیک خود را بهبود ببخشید. بخش1 با افزایش قدرت بدنی می توانید در بازی بدمینتون برنده شوید 1 برای برنده شدن در بازی بدمینتون…

چطور یک زمین بدمینتون در حیاط خلوت بسازیم؟

چطور یک زمین بدمینتون در حیاط خلوت بسازیم؟ می خواهید بدمینتون بازی کنید اما جایی برای بازی ندارید؟ در اینجا یک ایده سرگرم کننده و راه حلی برای این مشکل ارائه خواهیم کرد. مراحل ایجاد زمین بدمینتون 1 تصمیم بگیرید که کجا زمین بدمینتون خود را ایجاد کنید. اگر حیاط خلوت کوچکی دارید، بهترین انتخاب قرار دادن زمین بدمینتون در…
بدمینتون اصفهان

 آدرس: اصفهان - خیابان آمادگاه - جنب هتل عباسی اصفهان - مجتمع گلدیس - مقابل تالار بدمینتون اصفهان - پلاک 57